Menu Zamknij

O mnie

Nazywam się Joanna Kozdroń i jestem dietetykiem oraz trenerem personalnym. Pomagam kobietom, mężczyznom i dzieciom odzyskać lub zachować zdrowie i dobre samopoczucie poprzez odpowiednie odżywianie, trening i dawkę motywacji podczas każdej konsultacji.

Dlaczego zajmuję się dietetyką?

Od zawsze chciałam pomagać ludziom, a w ciągu własnego życia wielokrotnie doświadczyłam jak ważne jest odpowiednie odżywianie. Nie wystarczyło znać ogólnych zasad zdrowego odżywiania, ale trzeba było je dopasować do mojego organizmu, co nie okazywało się wcale łatwe.

Pierwotnie miałam zostać fizjoterapeutką, ale 3 dni po maturze stwierdziłam, że właśnie w dietetyce jest bardzo dużo mitów, sprzecznych informacji, a przy tym odżywianie ma ogromny wpływ na życie każdego człowieka. Sama wielokrotnie zdążyłam się przekonać, że informacje, które docierają do nas na co dzień często nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Nie wystarczały mi utarte slogany z magazynów i stron internetowych. Chciałam wiedzieć w jaki sposób to, co jemy wpływa na organizm człowieka, dlaczego tak się dzieje i jak sprawić, żeby ten wpływ działał na naszą korzyść. Na studia dietetyczne trafiłam z ciekawości i chęci pomocy, ale mimo dużej trudności i ogromu nauki, z każdym semestrem utwierdzałam się w przekonaniu, że był to dobry wybór.

Gabinet Krakowski Dietetyk to miejsce, gdzie pomagam moim Pacjentom pielęgnować prawidłowy stosunek do jedzenia, gdzie pracujemy nad codziennymi przyzwyczajeniami nie tylko za pomocą jadłospisu, ale również stosując ćwiczenia oraz rozmawiając. Razem osiągamy wybrane cele.