Menu Zamknij

Indywidualna opieka dietetyka

Skoro tutaj Jesteś oznacza to, że właśnie teraz robisz pierwszy krok w drodze do Twojego celu. Cele są różne – może być to schudnięcie, może być to poprawa samopoczucie i zdrowia, profilaktyka lub przygotowanie do ciąży. W każdym z tych przypadków indywidualna opieka dietetyka jest bardzo ważnym elementem zwiększającym szansę na sukces.

Od początku mojej pracy zawodowej zauważam, że moi Pacjenci na początku naszej współpracy postrzegają dietetyka jako kogoś kto ułoży dietę i potem już wszystko się “samo” zmieni.

Dopiero z czasem zaczynają doceniać kontrole, pracę na zaleceniach, elastyczność jadłospisu i możliwość kontaktu ze mną, podczas którego mogę rozwiać palące wątpliwości.

Na czym polega abonament?

Wiem, że kontakt z specjalistą jest niezbędny do osiągnięcia każdego celu. Dlatego też umożliwiam moim Pacjentom wybór spośród 2 opcji – abonamentu na miesiąc oraz abonamentu na 3 miesiące.

Czym się różni abonament na miesiąc od abonamentu na 3 miesiące?

 • Abonament na miesiąc zawiera:
  – plan dietetyczny lub szczegółowe zalecenia dietetyczne,
  – zalecenia treningowe,
  – kontakt ze mną przez miesiąc od otrzymania materiałów,
  – 1 konsultację*
  Koszt: 250,00 zł
 • Abonament na 3 miesiące zawiera:
  – plan dietetyczny lub szczegółowe zalecenia dietetyczne,
  – zalecenia treningowe,
  – kontakt ze mną przez 3 miesiące od otrzymania materiałów,
  – 4 konsultacje*
  Koszt: 400,00 zł

*czas trwania konsultacji waha się od 30 do 90 minut. Pierwsza konsultacja podczas współpracy jest najdłuższa i trwa od 60 do 90 minut. Natomiast konsultacje kontrolne zazwyczaj trwają do 30 minut.

Mam nadzieję, że powyższy opis ułatwił Ci wybór.
Jeśli wybór padł na abonament miesięczny, bo nie chcesz się wiązać współpracą na dłużej, a po miesiącu stwierdzisz, że jednak wolisz opcję na dłużej, korzystniejszą cenowo to nic nie stoi na przeszkodzie, aby następie wykupić pakiet 3-miesięczny. Abonamenty można łączyć, wymieniać i nie przedłużają się automatycznie. Gdy Twój abonament będzie się kończył skontaktuję się z Tobą, abyśmy ustalili, co dalej.
Nie ma żadnych kruczków małym drukiem. Wszystko dokładnie jest opisane w regulaminie, a gdy będziesz mieć dodatkowe pytania – śmiało pisz.

Z mojego doświadczenia wynika, że sukces osiągają zdecydowanie częściej osoby, które są pod regularną kontrolą.
Jadłospis to tylko narzędzie, wsparcie i kontrola to to, co przybliża Cię do celu.

Razem osiągniemy sukces!