Menu Zamknij

Grupa wsparcia to najczęściej grupa osób, które się nie znają, ale przyświeca im ten sam cel. Wyobraź sobie, że Twoją grupę wsparcia mogą stanowić znajome osoby, a to wszystko prowadzone przez profesjonalistkę, która zadba o to, aby proces przebiegał pomyślnie, w dobrej atmosferze i zgodnie z planem.

Na wielu popularnych stronach można przeczytać, że jednym z elementów, które mogą podnieść poziom Twojej motywacji jest przyjaciółka z tym samym problemem.
Odchudzanie we dwie lub więcej osób to nie to co w pojedynkę!

A co Ty na to, żeby oprócz przyjaciółki do tej grupy dołączyła mama, koleżanka lub inne osoby, które również chcą zmierzyć się z nadmiernymi kilogramami lub poprawą swojego samopoczucia?

Grupa wsparcia to forma współpracy z dietetykiem, która nie jest popularna. W dzisiejszych czasach, gdy nadwaga i otyłość są co raz bardziej powszechne, coraz więcej osób w Twoim otoczeniu zaczyna zwracać uwagę na dobrostan zdrowotny i samopoczucie, które nie zawsze jest takie jakby sobie tego życzyli.

Jak to działa?

 1. Poszukaj kompanów- znajdź minimum 2, a maksimum 5 osób, które również chcą zmienić swój styl odżywiania. Najlepiej by były to osoby, które mają podobny cel np. schudnąć.
 2. Zgłoś swoją grupę wsparcia przez kontakt@joannakozdron.pl, określając liczbę osób, oczekiwania, częstotliwość spotkań, planowany okres trwania współpracy, oczekiwane miejsce spotkań (może być dowolna dzielnica Krakowa lub nawet inne miasto), podając swoje imię i nazwisko
 3. Ustalimy szczegóły mailowo
 4. Czas na pierwsze spotkanie!
Grupa wsparcia

Koszt grupy wsparcia jest ustalany indywidualnie i zależy od:

 • Liczby osób
 • Lokalizacji spotkań
 • Oczekiwań i częstotliwości spotkań
 • Planowanego okresu trwania współpracy

Przesłanie maila nie jest równoznaczne z powstaniem grupy wsparcia.

Jaką formułę mogą mieć spotkania?

 • Warsztaty kulinarne
 • Warsztaty dietetyczne
 • Analiza dzienniczków żywieniowych
 • Trening grupowy

Dla grup wsparcia oferuję preferencyjne warunki indywidualnej współpracy dietetycznej. Indywidualne spotkania + grupa wsparcia to solidna pomoc w procesie odchudzania.