Menu Zamknij

Dzięki temu produktowi spalisz tłuszcz!

Kto z nas o tym nie marzy? Zaczynamy jeść jeden produkt lub mieszankę dwóch, ewentualnie dołożymy do tego tabletkę lub jednorazowe picie koktajlu i tym sposobem nic nie zmieniając zaczniemy spalać tłuszcz. I to nie byle jak! Można usłyszeć, że ubędzie Ci w zapasie 2 kg w ciągu zaledwie kilku dni. I to bez wyrzeczeń, przyjemnie, szybko. Innym razem usłyszysz, że wystarczy kilka razy w tygodniu użyć super masażera i centymetry ubywają w oczach!
Czego chcieć więcej?

Pójdę dalej. Obiecuję Ci, że przy pomocy TEGO produktu ubędzie Ci tłuszczu w ciągu kilkunastu minut. Ciężko określić jaka dokładnie ilość zostanie spalona, ale tempo gwarantuje pod tym względem pełną efektywność 🙂

Ale aby to się udało musisz najpierw zapoznać się z instrukcją tego procesu.
W innym wypadku samo użycie tego produktu nie da oczekiwanych efektów, a w końcu jak już wydasz pieniądze to jedynie prawidłowe użycie dzieli Cię od sukcesu!

No to do dzieła!

Spal tłuszcz – szybko, skutecznie i bez wyrzeczeń!

  1. Kup kociołek.
  2. Usyp kopiec drewna na miejscu, gdzie chcesz zrobić ognisko. Pamiętaj ze względów bezpieczeństwa, aby w otoczeniu poletka nie znajdowały się żadne rzeczy, które mogą się zająć od ognia. Tyczy się to również drzew, których gałęzie mogą znajdować się w linii ognia.
  3. Postaw kociołek na kopczyku drewna.
  4. Wlej do kociołka cały tłuszcz jaki chcesz spalić.
  5. Podpal, skutecznie, kopczyk.
  6. Czekaj aż tłuszcz się spali.

Ta dam!

A tak serio. Nie rób tego. Szkoda zdrowia i tłuszczu.
Mam nadzieję, że nie czujesz się zawiedziona, że nie ma tutaj przepisu na wieczne szczęście, szczupłość i błyskawiczne odchudzanie. Ale hej! Takie coś nie istnieje.
Jak ktoś Ci obiecuje, że nagle schudniesz w kilka dni, pozbędziesz się wszystkich Twoich problemów i nie wrócą to najczęściej KŁAMIE. Gdyby było coś takiego to wszyscy byliby szczupli i szczęśliwi.

Tymczasem na pragnieniu szczupłości, szczęścia, a przy tym niewielkiego wysiłku (ewentualnie tygodniowej głodówki na cudownych napojach) budują się fortuny koncernów produkujących najróżniejsze suplementy oraz klikalność wszelkich artykułów, w których mamy znaleźć niezawodny przepis na odchudzanie.

W ciągu ostatniego tygodnia znalazłam informacje, że awokado i ciecierzyca odchudzają, że dieta bananowa to niezawodny sposób na szczęście i wiele innych “ciekawych” rzeczy. I choć te produkty są bez wątpienia zdrowymi elementami diety (choć pojęcie zdrowej diety jest względne i zależy, co komu służy) to od samego jedzenia danych produktów się nie schudnie, choć bez jedzenia też zasadniczo odchudzania nie ma.

Ja nie obiecuję moim pacjentom gruszek na wierzbie, nie obiecuję, że schudną w mgnieniu oka, bo odchudzanie to proces, który wymaga indywidualizacji i każdy będzie chudł w swoim tempie, przy zastosowaniu innej diety, dostosowanej do konkretnego organizmu. Nie obiecuję również, że dzięki cudownemu koktajlowi, który kosztuje tyle, co tygodniowe wyżywienie, a starcza na 2 dni, nagle tłuszcz zamieni się w mięśnie, jelita się zregenerują, zacznie się wyglądać pięknie i czuć się jakby mógł góry przenosić. No nie. Nie godzę się na wykorzystywanie zdrowia pacjentów dla zysku, bo bezpieczeństwo, skuteczność, zdrowie i satysfakcja to priorytety, które stoją od początku mojej pracy zawodowej na pierwszym miejscu.

Mogę za to zapewnić Cię, że jak w przypadku każdego mojego Pacjenta zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby odchudzanie przebiegało miło, skutecznie i bez cudownych specyfików, które odchudzają portfel. Zapewniam Cię, że odchudzanie będzie dla Ciebie bezpieczne, potrawy będą smakowite i nie będziesz chodziła głodna. Ale do tego potrzebuję Twojej pomocy.
Odchudzanie to “misja drużynowa” 😉

Działaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *